“BU YAŞAMIN MERKEZİNDE SİZ VARSINIZ!”
BU DÜNYAYI KEŞFEDİN
BİR ZAMANLARIN PIRILTILI YAŞAMLARINA
GEÇMİŞE
YOLCULUK
VE TARLABAŞI'NDA HAYAT BAŞLIYOR!
Cosmi Abdullah’ın fotoğraf stüdyosunda çekilen afilli fotoğraflardan serin bir akşamüstü akıllı cep telefonlarıyla ölümsüzleştirilen pozlara, Gomidas Abi’nin İtalyan terzilerine taş çıkartan terzilik maharetlerinden dünyanın en ünlü giyim markalarının son kreasyonlarına, Papazyan’ın ustalıkla tamir ettiği saatlerden zamanı durduracak bir mimari güzelliğe, İstanbul’un en büyük aşklarından her anına aşık olunacak modern ve stil sahibi bir yaşama. Geçmiş bugüne ulaşıyor ve Tarlabaşı’nda hayat başlıyor.
İSTANBUL’UN EN BÜYÜK AŞKLARINDAN
AŞIK
OLUNACAK
MODERN VE STİL SAHİBİ BİR YAŞAMA!
Sizi tarihin izinde modern çağın güzelliklerini yaşamaya çağırıyoruz. Fotoğraflara bakarak özlem duyduğunuz eşsiz bir tarih, Taksim 360 projesiyle gerçek oluyor. Türkiye'nin en büyük yenileme projesi olan Taksim 360 ile semt; çevresel, tarihi, mimari ve kültürel değerleri korunarak yeniden yapılandırılıyor ve bu eşsiz tarih sahnesi yeniden hak ettiği değere kavuşuyor. Kafeler, dünya mutfaklarından örnekler sunan seçkin restoranlar, sanat galerileri ve eğlence, dinlenme, sanat ve kültürün bir arada bulunduğu Taksim 360, “İstanbul’u yaşamak” isteyenlerin yeni buluşma noktası olacak.
KONSEPT
İSTANBUL’UN MERKEZİ
TAKSİM;
TAKSİM’İN MERKEZİ,
TAKSİM 360
Roma, New York, Londra gibi şehirleri geride bırakarak dünyanın en iyi destinasyonları arasında ilk sıralara yerleşen İstanbul... İstanbul’un en kıymetli bölgesi Taksim’de yer alan Taksim 360, Meydan’a 360, Galata ve Haliç’e 500 metre mesafede eşsiz bir konuma sahip. Taksim 360, boğaza inen geniş bulvar boyunca uzanan 220mt’lik cephesiyle İstanbul’un tarihi, ticari ve sosyal hayatının merkezinde yer almaktadır. 165.000 m2 inşaat alanı üzerinde geliştirilen, toplam 952 üniteden oluşan, Taksim 360, rezidans, ofis, alışveriş sokakları ve tüm bu alanlara hizmet eden dinlenme, eğlence, fitness, spa, kapalı havuz ve otopark imkanları ile birlikte Türkiye’nin ilk ve en büyük kentsel yenileme projesidir.
KONUM
SATIŞ OFİSİ
Tarlabaşı Bulvarı No:59 BEYOĞLU - İSTANBUL
Sakızağacı Taksi Durağı Yanı
ÖN TALEP
MİSAFİRİMİZ OLUN!
Tarlabaşı eski görkemli günlerine yeniden kavuşuyor. Sizi İstanbul'un ilkleri arasında yer almaya davet ediyoruz. Ön talep formumuzu doldurun, görüşme talebinizi alalım, sizi satış ofisimize davet edelim.
Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, Gap İnşaat, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve