“360 derece yaşamın merkezinde sen varsın.”
KEŞFET
BİR ZAMANLARIN PIRILTILI YAŞAMLARINA
GEÇMİŞİN DOKUSU
GELECEĞİN KONFORU
BEYOĞLU'NDA 360 DERECE YAŞAM BAŞLIYOR!
Cosmi Abdullah’ın fotoğraf stüdyosunda çekilen afilli fotoğraflardan serin bir akşamüstü akıllı cep telefonlarıyla ölümsüzleştirilen pozlara, Gomidas Abi’nin İtalyan terzilerine taş çıkartan terzilik maharetlerinden dünyanın en ünlü giyim markalarının son kreasyonlarına, Papazyan’ın ustalıkla tamir ettiği saatlerden zamanı durduracak bir mimari güzelliğe, İstanbul’un unutulmaz aşklarından her anına aşık olunacak modern ve stil sahibi bir yaşama. Geçmişin dokusu, geleceğin konforuyla buluşuyor.
İSTANBUL’UN UNUTULMAZ AŞKLARINDAN
AŞIK
OLUNACAK
MODERN BİR YAŞAMA!
Sizi tarihin izinde modern çağın güzelliklerini yaşamaya çağırıyoruz. Fotoğraflarda kalan, özlem duyduğunuz eşsiz tarih, Taksim 360 projesiyle tekrar canlanıyor. Türkiye'nin en büyük yenileme projesi olan Taksim 360 ile semt; çevresel, tarihi, mimari ve kültürel değerleri korunarak yeniden yapılandırılıyor ve bu eşsiz tarih sahnesi yeniden hak ettiği değere kavuşuyor. Seçkin kafe ve restoranların, ünlü mağazaların, eğlence, dinlence ve kültür-sanat merkezlerinin bir arada bulunduğu Taksim 360, “İstanbul’u yaşamak” isteyenlerin yeni buluşma noktası olacak.
KONSEPT
İSTANBUL’UN MERKEZİ TAKSİM

TAKSİM’İN MERKEZİ;
TAKSİM 360
Dünyanın en iyi destinasyonları arasında ilk sıralara yükselen İstanbul, İstanbul’un en kıymetli bölgesi Taksim’de yer alan Taksim 360...
Taksim 360, meydana tam 250 metre, Galata ve Haliç’e 500 metre mesafede eşsiz bir konuma sahiptir. Taksim 360, boğaza inen geniş bulvar boyunca uzanan 220 metrelik cephesiyle İstanbul’un ticari ve sosyal hayatının merkezine açılmaktadır.
KONUM
SATIŞ OFİSİ
Tarlabaşı Bulvarı No:150-170 BEYOĞLU - İSTANBUL
ÖN TALEP
MİSAFİRİMİZ OLUN!
Tarlabaşı eski görkemli günlerine yeniden kavuşuyor. Sizi İstanbul’un ilkleri arasında yer almaya davet ediyoruz. Ön talep formunu doldurarak görüşme talebinizi iletebilirsiniz.
Bu formda verdiğim kişisel bilgilerimin, Gap İnşaat, şirket ortakları, bağlı olduğu kurumlar ve işbirliği içinde olduğu kurumların her türlü pazarlama faaliyetleri, kampanyaları, reklamları ve iletişim çalışmaları uygulamalarında kullanılmasına, saklanmasına ve paylaşımına muvafakat ediyor ve

×

Dijital Satış Ofis temsilcilerimize Whatsapp’tan ulaşın. WhatsApp