GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNDE GÜÇLÜ BİR MARKA
ÇALIK
GAYRİMENKUL
YATIRIMLARIYLA GELECEĞE HİZMET EDİYOR
Türkiye’nin gayrimenkul geliştirme şirketlerinden Çalık Gayrimenkul, toplam 800 milyon dolarlık aktif büyüklüğü ve 1,8 milyar dolarlık gayrimenkul portföy büyüklüğüne sahiptir. 2007 yılında Çalık Holding bünyesinde kurulan Çalık Gayrimenkul ve Tic. A.Ş., faaliyetlerine aktif olarak 2010 yılında başlamıştır.
Çalık Gayrimenkul arazi geliştirme, yatırım ve pazarlama şirketi olarak; yenileme, ofis, konut ve ticaret alanında projeler geliştirmektedir. İstanbul’un merkezinde en gözde lokasyonlarda proje geliştiren Çalık Gayrimenkul, özellikle tarihi bölgelerde üstlendiği kentsel yenileme projeleri ile sektörde farklılaşmaktadır. Şirket, yurt içi gayrimenkul projelerinin gelişim, yatırım ve pazarlama süreçlerini, çevre dostu, doğaya saygılı, kent dokusuyla uyumlu ve sürdürülebilirlik ilkeleri doğrultusunda yönetmektedir.
GAP İNŞAAT
Dünyanın en büyük müteahhit şirketleri arasında yer alan Gap İnşaat, 1996 yılında kurulmuştur. Genel merkezi İstanbul’da bulunan Gap İnşaat’ın şantiyeleri, 3 kıtada birden projeler inşa etmektedir. Gap İnşaat; profesyonel yönetici kadrosu, her biri konusunda uzman çalışanları, yurtiçinde ve yurtdışında anahtar teslim iş yapabilme becerisi ve başarıyla gerçekleştirdiği projeleriyle geleceği bugünden inşa etmektedir.
Altyapı, üstyapı, konut ve endüstriyel tesis projelerinde tercih edilen saygın bir müteahhit şirketi olan Gap İnşaat, modern teknolojiden maksimum düzeyde yararlanmayı ilke edinmiş öncü, yenilikçi, çevreye ve doğaya saygılı bir çözüm ortağıdır. Özellikle zorlu coğrafyalarda gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettiren Gap İnşaat; zamandan ve kaliteden ödün vermeden her türlü projeyi başarıyla gerçekleştirmektedir. Gap İnşaat; çevreye verdiği önemi hem projelerini gerçekleştirirken hem de projelerinin doğa dostu özellikler barındırmasıyla kanıtlamaktadır. İşçi sağlığı ve iş güvenliğini her şeyin üstünde tutan Gap İnşaat, 20 milyon adam/saat kazasızlık başarısına sahiptir. Gap İnşaat, bir dünya şirketi olarak başta Türkiye, Türkmenistan, Irak, Katar ve Suudi Arabistan olmak üzere 3 kıtada gerçekleştirdiği projelerle dünyanın en büyük ve en prestijli müteahhitler listesi olan ENR’da kesintisiz bir şeklide 2006’dan beri yer almaktadır. Yurtiçi ve yurtdışında üstlendiği projeleri başarılı bir şekilde hayata geçiren Gap İnşaat, Türkiye’nin inşaat sektöründeki gurur kaynağıdır.

×

Dijital Satış Ofis temsilcilerimize Whatsapp’tan ulaşın. WhatsApp